Kniha návštěv

Datum: 11.07.2012

Vložil: Zuzík

Titulek: Aha...hm..

Tak abych to trochu upřesnila: na Žabák chodím ráda a často, v podstatě věci proti němu vůbec nic nemám, ale teď přejdu rovnou ke sprchám- to tedy nevím, co vám vaše pracovnice pověděla- jednu věc ale vím, čekaly jsme přes pět minut, než vylezou dvě holky, které měly puštěné sprchy a nechaly je tak, i když z nich vylezly a odešly, a pak nadávejte nám. No a k té páře, co myslíte že jsme tam viděly my, když jsme tam vlezly? Viděli jsme určitě ještě míň, než vaše pracovnice. 7 cm velký pavouk u vás nežije, přesto tam byl, ale to uznávám, že neovlivníte.A nemám dojem, že bych psala, že mě ten rejsek pokousal! Dančo- ->V POKLADNĚ<- je milá, povídavá a ochotná paní, to já vím =) Nazdar!

Odpovědět

—————

Datum: 28.06.2012

Vložil: Zuzík

Titulek: nespokojenost

Dnes jsem s kamarádkami navštívila koupaliště Žabák, a musím říct, že jsem s pár věcmi značně nespokojena. Jakmile jsem vlezla do bazénu, začali nás tam OPĚT otravovat jistí pubertální kluci, což by nebylo tak zvláštní, ale plavčice, místo toho, aby s tím něco udělala, tak si povídala nejspíše s nějakou svou kamarádkou. Po "koupání" jsem se šla opláchnout od chloru. Jenže po chvíli /cca jeden a půl minutě/ do sprch doslova vběhla jistá pracovnice Žabáku a začala nám nadávat, jak jsme už tam dlouho, jak vodou plýtváme a poučila nás o tom, jak je nyní voda drahá! Když jsem tedy odcházela ze sprch, povšimla jsem si tlustého chlupatého pavouka v jednom sprchovém koutu, asi 7cm velkého. A když jsem si sedla na ručník, zahlédla jsem rejska, který si to štrádoval přímo okolo bazénu! No nevím, příště si tu návštěvu vašeho "koupaliště" ještě zvážím. =*

Odpovědět

—————

Datum: 30.06.2012

Vložil: Rejsek

Titulek: Re: nespokojenost

A proč bych si nemohl štrádovat okolo bazénu, když jsem si zaplatil vstup...:-(

Odpovědět

—————

Datum: 08.07.2012

Vložil: Žabák

Titulek: Re: nespokojenost

Milá Zuzíku,nevím jak máme poznat co je otravování a co je škádlení. Pokud bys požádala plavčici, jistě by s tím něco udělala. Zjišťoval jsem okolnosti vašeho sprchování. Když tam naše pracovnice přišla, nebylo tam pro páru vidět, což by se po minutě a půl nemohlo stát. 7 cm velký pavouk u nás nežije. Asi jsi byla v nějaké jiné destinaci. A naposled - rejsek je u nás chráněný a myslím si, že nikomu neublíží. Zdraví Žabák

Odpovědět

—————

Datum: 11.07.2012

Vložil: Danča

Titulek: Re: nespokojenost

Zuzano.. rada - když nechceš být otravovaná , tak si dej doma sprchu pusť si vodu třeba na hodinu ,nebudeš tam mít ani puberťáky a snad ani né 7cm pavouka . A rejska nech rejskem, ty taky chodíš tam ,kde tě třeba nemusí vidět ...prostě - příště ,, SEĎ DOMA NA ZADKU ,,. A NEOTRAVUJ blbostma ... : - )))
Já koupaliště Žabák navštěvuji a ráda , v pokladně moc milá ,povídavá a ,,OCHOTNÁ,,starší pani (např. posledně mi chtěla půjčit svůj mobil na zavolání,když jsem čekala na kamarádku , která se zdržela a nevěděla jsem co s ní je a svůj mobil jsem nechala doma.. ) .. akorát voda by mohla být teplejší ,ale jinak všude čisto a pohoda..

Odpovědět

—————

Datum: 21.06.2012

Vložil: huuuuhjh

Titulek: žááábák

úpa krásný,to tu máte

Odpovědět

—————